Anketa

Máte dostatok informácií o nás a našich riešeniach ?

Riešenia / WEBDESIGN / SEO optimalizácia

SEO optimalizácia

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) posunie Váš web na prvé pozície vo vyhľadávačoch (napr. Google, Bing, ...). Výsledkom je viac potenciálnych klientov hľadajúcich Vaše produkty alebo služby.

Prečo je optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) dôležitá?Optimalizácia pre vyhľadávače má dôležitú úlohu: zvýšiť návštevnosť webu a zisk firmy.
Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) zabezpečuje najvyššie pozície vo vyhľadávačoch a tým zvyšuje popularitu web stránok.

Agentúra, ktorá Vám poskytuje službu Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), by Vám mala predviesť konkrétne výsledky - my Vám môžeme predstaviť naše SEO referencie.

Čo znamená optimalizácia pre vyhľadávače - SEO?


SEO (Search Engine Optimization) znamená v preklade z angličtiny optimalizácia pre vyhľadávače.


Optimalizácia pre vyhľadávače je úprava web stránok tak, aby sa Vaše stránky objavovali vo výsledkoch vyhľadávania na prvých pozíciách. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) zahŕňa vyladenie desiatok on-page faktorov (faktory na web stránkach, napr. čitateľné URL adresy, nadpisy, hustota a umiestnenie kľúčových slov v textoch, bezchybný HTML kód, atď.) a off-page faktorov
(faktory mimo web stránok, napr. vytvorenie relevantných odkazov, atď.).

Aké SEO služby ponúkame:optimalizácia pre vyhľadávače

* SEO analýza web stránok,
* analýza kľúčových slov a ich optimalizácia pre vyhľadávače (SEO),
* úplná SEO optimalizácia pre vyhľadávače
(vyladenie všetkých off-page i on-page faktorov),
* dôkladná registrácia a zlepšenie pozícií v online katalógoch,
* tvorba spätných odkazov a zvyšovanie PageRanku,
* SEO analýza konkurencie,
* SEO copywriting - optimalizácia textov pre vyhľadávače,
* úprava zdrojového kódu,
* odborné konzultácie a poradenstvo k službe optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) - výhody1. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je dlhodobá a výhodná investícia - zaplatíte iba raz a každý rok ušetríte za reklamu na internete (firmy priemerne investujú do prvých pozíciach vo vyhľadávačoch vyše 5 000 € ročne)
2. Optimalizácia pre vyhľadávače priláka nových návštevníkov
3. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) sa postará o zvýšenie popularity Vašej firmy
4. SEO zabezpečujeme v technicky najkratšom možnom čase

Kedy sa optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) oplatí?Slováci dnes využívajú internet z 65 % k vyhľadávaniu informácií o službách a produktoch.
Vo viac ako polovici prípadov, skôr ako si niečo kúpia, použijú vyhľadávače (napr. pre oblasť športových potrieb je to 46 %, pre oblasť cestovania a cestovného ruchu 73 %).
Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je dôležitá, nakoľko vyše 90 % užívateľov internetu používa tzv. fulltextové vyhľadávače alebo kombináciu fulltext a katalóg. Práve týchto 90 % užívateľov môžete osloviť, pokiaľ využijete službu optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) a garancia výsledkov


Optimalizácia pre vyhľadávače nemôže garantovať prvé miesto navždy. Pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania ovplyvňujú aj faktory, ktoré sa nedajú ovplyvniť. Predovšetkým je to zmena algoritmov usporiadania výsledkov vo vyhľadávačoch.

Dôležitá je aj Vaša konkurencia. Je možné, že stránku v tom istom čase ako Vy optimalizuje aj Vaša konkurencia a začnete sa vzájomne predbiehať. V takomto prípade odhadneme konkurenčné stránky, nájdeme ich slabiny a navrhneme kroky k tomu, aby ste Vy trvale dosahovali vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania.
Z výskumov však vyplýva, že nezáleží len na tom, či ste na prvom alebo štvrtom mieste, ale hlavne na kvalite web stránky, na ktorú sa návštevník dostane. Návštevníci zvyknú kliknúť na viacero popredých odkazov vo výsledkoch vyhľadávania a porovnať si prezentáciu ponúkaných služieb a produkty na daných web stránkach.
© 2011. KAnet. All rights reserved. Mapa stránky | Powered by Kentico CMS for ASP.NET