Anketa

Máte dostatok informácií o nás a našich riešeniach ?

Aktuality / Bezpečné weby sa zelenajú EV certifikátom

Bezpečné weby sa zelenajú EV certifikátom

21. 3. 2013

Internetoví podvodníci sa dnes zameriavajú hlavne na podvody používateľov a falošné weby. Je preto dôležité chrániť stránky nezameniteľným symbolom bezpečnosti - zeleným adresným riadkom.

Podviesť používateľa, ukradnúť citlivé dáta a ponúkať falošné weby (tzv. phishing) sa dnes online podvodníkom darí čoraz častejšie. Snažia sa nás individuálne zaujať a priviesť na svoj podvodný web, ktorý je vizuálne rovnaký s originálnym. Je preto dôležité, aby váš e-shop alebo webová prezentácia boli maximálne zabezpečené a obsahovali nezameniteľný symbol bezpečnosti - zelený adresný riadok.
 

Zelený pruh - zrozumiteľný symbol zabezpečenia


Výrazné vizuálne upozornenie je zrozumiteľné pre všetkých návštevníkov a umožňuje im ľahko zistiť, kto prevádzkuje konkrétny web. Návštevník nemusí byť odborník na online bezpečnosť, aby spoznal, že je zabezpečenie webu s EV certifikátom na vyššej úrovni, ako iné bežne navštevované stránky. Zelený pruh tiež garantuje, že web nie je nakazený škodlivým kódom, nazvaným malware.  

EV certifikát je základom úspechu e-komercie


Bezpečnosť online transakcií a dôvera zákazníka je základom akéhokoľvek internetového obchodovania. Veľa prípadových štúdií preukázalo, že EV certifikát na webe zvyšuje počet dokončených transakcií a obrat obchodníka. Návštevník citlivo posudzuje bezpečnosť obchodu, ktorému zveruje svoje citlivé osobné informácie a kde platia online.
 

Preukážte návštevníkovi svoju identitu


Certifikát s rozšíreným EV overením podlieha najprísnejšiemu overeniu žiadateľa vôbec. Okrem samotného zabezpečenia prenášaných údajov slúži ako váš internetový doklad totožnosti, ktorý vydala jedna z najdôveryhodnejších certifikačných autorít na svete. Vydaním týchto certifikátov sa za vás zaručuje medzinárodne známa organizácia a návštevníkovi garantuje, že je vaša identita pravá a dôkladne overená.

EV certifikát zobrazuje v zelenom poli názov organizácie, pre ktorú bol vystavený. Návštevník vášho webu teda nemusí mať obavy, že sa dostal na stránku podvodníka, vydávajúceho sa za niekoho iného. Najlepšou ochranou proti tomuto phishingu je potom práve SSL certifikát s EV overením.
 

EV certifikát za najlepšiu cenu!


Zelený pruh EV certifikátu iste poznáte zo stránok svojej banky či platobných systémov, ako je napríklad PayPal. Certifikát s rozšíreným overením bol vždy doménou bánk a finančných inštitúcií, ktoré si mohli tieto skôr drahé SSL certifikáty dovoliť. SSLmarket však prichádza s revolúciou v oblasti EV certifikátov a zvyšuje dostupnosť EV certifikátu pre každého. Zelený riadok môžete mať za nižšiu cenu ako bežný SSL certifikát.

© 2011. KAnet. All rights reserved. Mapa stránky | Powered by Kentico CMS for ASP.NET