Domov

Anketa

Máte dostatok informácií o nás a našich riešeniach ?

Vítame Vás na stránkach firmy KAnet

Firma KAnet soft-net services pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998. Od dodávateľa hardware a software sa postupne vyvinula na spoločnosť poskytujúcu komplexné riešenia v oblasti informačných technológií.

Medzi hlavné portfólio patrí vývoj software a "networking" oblasť informačných technológií. Poskytujeme široké spektrum služieb od dodávky softwérových riešení  dodávky infraštruktúry, servisu, cez správu a údržbu software až po komplexné služby v tejto oblasti.

Naša spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti informačných technológií s osobitným prístupom a dôrazom na špecifické požiadavky a potreby Vás, nášho zákazníka.

Sme autorizovaným partnerom spol. GTS Slovakia, a.s. pre predaj komplexných telekomunikačných a dátových služieb, autorizovaným partnerom spoločnosti Microsoft, partnerom spoločnosti ESET (Nod32, ESS), partnerom spoločnosti Webhouse s.r.o. pre webhosting .

Dôležitým cieľom je zavádzanie nových progresívnych technológií hlavne v oblasti aplikačného sofware,  počítačových sietí, komunikácií, internetu a intranetu, na ktoré sa v súčasnej dobe kladie čoraz väčší dôraz.

Posledné aktuality

Nová aktualizácia aplikácie LOVEC 1.8.20

Nová aktualizácia obsahuje: Do verzie pribudla možnosť v evidencii uhynutej zveri vybrať a priradiť značku pre nájdenú uhynutú zver. Nemusíte samozrejme značku pridávať ak to nie je potrebné. Pre kontrolu vydanej značky bol upravený zoznam vydaných značiek v karte poľovníka, kde je vidieť ktorá značka bola použitá pre úhyn. Vo verzii zároveň pribudla nová tlačová zostava „Evidencia vydaných a použitých značiek“

Nová aktualizácia aplikácie ELPoz 2.9.80

V Nastavení ELPozu  Pribudla možnosť  zmeniť spôsob formátovania spoločných textov. Dôvod: V niektorých prípadoch ak spoločný text zmluvy "Predmet zmluvy" prekročil veľkosť jednej strany, vytlačenie na niektorých tlačiarňach (aj náhľad) nebol možný. Stránka sa zbortila a písmo zmenilo. Ked v nastavení zapnete voľbu "Vypnúť formátovanie spoločných textov v zmluvách" tento problém odstránite. Pribudla možnosť nastaviť tlač len prvej strany.   Touto voľbou máte možnosť  vytlačiť len prvú stranu zmluvy z údajmi z programu a ostatné strany ako obsah "predmet zmluvy si môžete vytlačiť napr. v Microst Worde.  Týmto nastavením sa vypne aj tlač poriadia a počtu strán stránkovania.Aktualizáciu si môžete stiahnuť v sekcíí download.  

© 2011. KAnet. All rights reserved. Mapa stránky | Powered by Kentico CMS for ASP.NET